Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Axis оновила тепловізійні камери з аналітикою на основі ШІ

Axis_news
Компанія Axis Communications в Україні представила оновлені тепловізійні камери Axis Q1951-E і Axis Q1952-E.
Нові рішення дозволяють охороняти периметр і виявляти об'єкти на великій відстані, цілодобово передаючи теплове зображення. Тепловізійні камери можуть працювати в умовах негоди і поганого освітлення, тому підходять для відеоспостереження у морських портах, аеропортах, логістичних центрах, нафтохімічних підприємствах та об'єктах з великою площею, освітлення яких ускладнено. Теплові палітри камери дозволяють точніше трактувати запис.
У камерах встановлені аналітичні застосунки Axis Object Analytics, Axis Motion Guard, Axis Fence Guard і Axis Loitering Guard, які допомагають виявляти і класифікувати людей та транспортні засоби завдяки функціям на основі штучного інтелекту, відстежувати рух і несанкціоноване проникнення, а також осіб без очевидної цілі перебування. Внутрішньокамерний застосунок Axis Perimeter Defender, що купується додатково, з високою точністю дозволяє виявити проникнення сторонніх осіб на територію, що охороняється. Він забезпечує надійний цілодобовий захист периметра об'єкта і відсутність помилкового спрацювання тривоги. Крім того, в обидві моделі можна додавати спеціалізовані сторонні аналітичні програми або аудіоаналітіку.

Камери захищені від злому: вбудовані функції кібербезпеки допомагають запобігти несанкціонованому доступу до системи. Так, наприклад, модуль Axis Edge Vault допомагає безпечно зберігати всі криптографічні ключі та сертифікати і захищає ідентифікатор пристрою Axis.

Нові продукти Axis вже доступні для замовлення у офіційного дстриб’ютора ELKO Ukraine.
  1. Новини
  2. Axis оновила тепловізійні камери з аналітикою на основі ШІ