Axis анонсує першу в світі IP камеру, призначену для вибухонебезпечних зон класу 2

axis_p1468_xle
Компанія Axis Communications, лідер в області мережевого відео, представила вибухозахищену циліндричну камеру AXIS P1468-XLE, спеціально розроблену для використання у вибухонебезпечних зонах і приміщеннях класу 2. Камера призначена для зон 2 та 22, а також класів I/II/III підгрупи 2 відповідно до міжнародних стандартів (ATEX, IECEx, NEC).
В AXIS P1468-XLE використовується метод вибухозахисту 'Ex e', відомий як "підвищена безпека" або "незаймистість". Цей метод гарантує, що під час нормальної роботи електрообладнання не можуть виникнути дугові розряди та іскри, а також відсутність надмірно високих температур. Як наслідок, електрообладнання, що використовує захист «Ex e», не може запалити газ або пил у навколишньому потенційно горючому середовищі.

AXIS P1468-XLE - це надійна, ударо- і погодостійка фіксована камера, що забезпечує чудову якість зображення з роздільною здатністю 4K при будь-яких умовах освітленості, завдяки технологіям Lightfinder 2.0, Forensic WDR та OptimizedIR. Компактна і легка камера вирізняється настільки ж простим монтажем, як і стандартна камера.

AXIS P1468-XLE була розроблена відповідно до північноамериканських і європейських директив щодо обладнання, призначеного для використання в потенційно вибухонебезпечних середовищах. За своєю конструкцією камера не здатна виділяти енергію, достатню для займання газу або пилу в атмосфері, щоб спричинити вибух, тому нема потреби у використанні будь-якого додаткового вибухозахищеного корпусу.

Багатофункціональна камера забезпечує безліч переваг у сфері охорони здоров'я, дотримання безпеки та підвищення ефективності роботи. Раннє виявлення диму і вогню, контроль використання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), а також моніторинг зон обмеженого доступу дають організаціям значні переваги в галузі охорони здоров'я та безпеки. У сфері операційної ефективності камера може використовуватися для візуальної перевірки різних процесів, а також як частина передової системи управління даними.
Камера AXIS P1468-XLE побудована на базі процесора ARTPEC-8 і оснащена модулем глибокого навчання (DLPU), що забезпечує розширені функції й потужну аналітику, яка працює на межі можливостей.

Наприклад, під'єднавши камеру до системи управління технологічним процесом і безперервно спостерігаючи за його ходом, можна точно оптимізувати процес в режимі реального часу для максимальної продуктивності. Крім того, камера може отримувати та надсилати метадані для подальшого аналізу, які можна використовувати для моніторингу тенденцій і прогнозованого обслуговування. Вбудовані функції кібербезпеки допомагають запобігти несанкціонованому доступу та захистити систему.
На відміну від небезпечних зон класу 1, в яких ймовірність і регулярність виникнення вибухонебезпечних умов є значною, у зонах із класом 2 такі умови набагато менш вірогідні, виникають рідше і присутні протягом значно коротших періодів часу. Проте, необхідно виключити ризик того, що обладнання може створити іскру, здатну призвести до вибуху в цих зонах.
Для клієнтів, які хочуть використовувати відеоспостереження у вибухонебезпечних зонах класу 2, єдиним реальним рішенням досі було використання камер, сертифікованих для зон класу 1. Але такі надміцні корпуси занадто складні й невиправдано дорогі для вибухонебезпечних зон класу 2. З випуском AXIS P1468-XLE у клієнтів з'явиться можливість впровадити високоякісне відеоспостереження і розширену аналітику в місцях, де вони до цього рідко використовувалися через непомірно високу вартість.

Модель P1468-XLE підкреслює переваги Axis у розробці та виробництві власних вибухозахищених камер. Під час проєктування кожного елемента камери ми можемо гарантувати, що методи, які використовуються для вибухозахисту, засновані на індивідуальних вимогах камери, а не на створенні "універсального" корпусу, призначеного для різних камер. Це процес, який дає змогу знайти оптимальне рішення для специфічних умов і сценаріїв використання.
Йеспер Олаві глобальний менеджер з продукції Axis
Камера AXIS P1468-XLE вже доступна для замовлення у офіційного дистриб’ютора ELKO Ukraine.

Широкий асортимент мережевих камер і аудіосистем, відеокодерів і засобів контролю доступу Axis Communications доступні зі складу ELKO. За консультацією звертайтеся до вашого менеджера або по e-mail: security@elko.ua.
Компанія Axis робить світ розумнішим і безпечнішим, створюючи рішення для підвищення безпеки та ефективності бізнесу. Будучи технологічною компанією і лідером галузі, Axis пропонує рішення у сфері відеоспостереження, контролю доступу, домофонії та аудіосистем. Ці рішення доповнені інтелектуальними аналітичними застосунками та підкріплені високоякісними тренінгами. Компанія Axis співпрацює з технологічними партнерами і системними інтеграторами по всьому світу для надання якісних клієнтоорієнтованих рішень. Компанія Axis була заснована в 1984 році, а її штаб-квартира розташована в Лунді, Швеція.
  1. Новини
  2. Axis анонсує першу в світі IP камеру, призначену для вибухонебезпечних зон класу 2