Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Axis починає розробку власних вибухозахищених камер

Axis_explosion-protected_camera_elko_ua
Компанія Axis Communications, лідер у галузі мережевого відео, оголосила про свої плани розробити власні вибухозахищені камери спостереження та пристрої у всьому асортименті продуктів Axis через нову дочірню компанію Axis Ex AB.
Завдяки аудиту нової системи управління якістю компанії, який відповідає необхідним міжнародним стандартам, Axis може виробляти та продавати власне вибухозахищене обладнання, сертифіковане за стандартами ATEX, IECEx, METLabs та інших глобальних сертифікацій.
Працюючи з виробничими партнерами, Axis пропонує широкий асортимент вибухозахищених мережевих камер з 2015 року. З ростом ринку та перевагами вибухозахищених камер, визнаними в багатьох галузях промисловості, цей крок є значним розширенням можливостей Axis створювати вибухозахищені пристрої для підсилення свого асортименту продукції. Виробляючи власні вибухозахищені пристрої, Axis може нести повну відповідальність за дизайн та якість продукту, починаючи від креслень та закінчуючи доставкою, сервісним обслуговуванням і підтримкою.
З моменту виходу на ринок, ми мали значний комерційний успіх і багато чого навчились. З огляду на суворий характер сертифікацій, необхідних для будь-якого виробника таких пристроїв, рішення нести повну відповідальність за проектування та виготовлення вибухозахищених пристроїв є важливим стратегічним кроком для Axis. Вигоди для наших клієнтів будуть суттєвими, як у здатності додати вибухозахист до широкого спектру пристроїв, так і в ефективності їх виведення на ринок.
Джеспер Олаві Глобальний менеджер з продуктів і відповідальний за вибухозахищені камери в Axis
Завдяки проведенню аудиту системи управління якістю компанії та встановленню, що вона відповідає стандартам ISO9001 та ISO 80079-34, продукція Axis буде сертифікована для використання в будь-якій точці світу, на відміну від деяких вибухозахищених пристроїв, які сертифіковані лише для використання в певних регіонах. Виробляючи власну продукцію, Axis також може запропонувати клієнтам 5-річну гарантію - надзвичайно тривалий термін на ринку вибухозахищених камер.

Як пояснює Джеспер Олаві, плани щодо вибухозахищених пристроїв Axis розширюються і за межі мережевих камер відеоспостереження: «Хоча мережеві камери Axis займають центральне місце у нашій пропозиції та забезпечують величезну цінність для споживачів у всіх секторах і середовищах, ми продовжуємо впроваджувати інновації та розширювати наш діапазон підключених пристроїв, багато з яких також отримають перевагу вибухозахисту".
  1. Новини
  2. Axis починає розробку власних вибухозахищених камер