Axis оновила платформу ACAP та системний чип ARTPEC

AXIS_ARTPEC-8_ua
Компанія Axis Communications випустила свій фірмовий системний чип ARTPEC-8, призначений для мережевого відео, а також представила оновлення платформи для аналітичних застосунків AXIS Camera Application Platform до 4-ї версії. Призначенням анонсованих рішень є розвиток можливостей аналітики на основі глибинного навчання безпосередньо у камерах.
Як зазначається, системний чип ARTPEC-8 підтримує високоефективні аналітичні програми на базі глибинного навчання на периферії мережі, а також прискорює виконання ряду важливих функцій, представлених у попередній версії ARTPEC-7, що робить зображення більш якісним та розширює можливості в галузі безпеки і ефективного стиснення даних. Четверта версія AXIS Camera Application

Platform знижує поріг входу для розробників, що створюють рішення для пристроїв Axis на периферії мережі. ACAP включає стандартні для галузі API і фреймворки, а також підтримує мови програмування високого рівня. Це дозволяє створювати програми для різних сценаріїв, таких як керування дорожнім рухом та оптимізація бізнесу.

Новий чип ARTPEC-8 прискорює видачу сигналів тривоги, скорочує навантаження на мережу та пристрої зберігання даних, що знижує ризик втрати конфіденційних даних, підвищує масштабованість системи та знижує витрати її власника. ARTPEC-8 виключає втрату інформації при стиску та передачі, оскільки його обчислювальної продуктивності достатньо для аналізу даних безпосередньо у камері.

Аналітичні програми з урахуванням нового чипа можуть розрізняти і класифікувати типи об'єктів, наприклад, різні види автомобілів. Ця технологія є основою AXIS Object Analytics. Чип 8-го покоління підтримує технології Axis Lightfinder 2 та Axis Forensic WDR для оптимальної обробки зображень, отриманих у складних умовах освітлення.

Платформа ACAP дозволяє створювати аналітичні програми всім бажаючим розробникам завдяки відкритій архітектурі, яка лежить в основі продуктів Axis. Основна зміна у 4-й версії AXIS Camera Application Platform – це включення до неї ACAP Computer Vision SDK.

Новий SDK з'єднує між собою середовища обчислень на периферії мережі, на сервері та у хмарі. Також він підтримує програми комп'ютерного зору для пристроїв Axis з підтримкою ШІ, наприклад, для моделей AXIS Q3536-LVE/38-LVE і AXIS Q1656-LE, що готуються до випуску.

Застосунком до ACAP Computer Vision SDK є ACAP Native SDK. Цей SDK широко підтримується апаратними та програмними продуктами Axis та забезпечує високу продуктивність завдяки тісній інтеграції з операційною системою та апаратним забезпеченням AXIS.

Фірмовий системний чип нового покоління ARTPEC-8 та нова версія платформи для розробки програм ACAP – це серйозний крок у розвитку глибинного навчання та аналітики у камерах. Чип ARTPEC-8, як і платформа ACAP, є власною розробкою Axis і тому має підвищений рівень кібербезпеки.

Планується, що новий чип стане основою більшості продуктів Axis для відеоспостереження. Активно продовжується розвиток функцій кібербезпеки, таких як прошивки з цифровим підписом та безпечне завантаження. ARTPEC-8 підтримує технологію Edge Vault для безпечного зберігання криптографічних ключів та сертифікатів. Деякі камери будуть доповнені модулем Trusted Platform Module (TPM) для відповідності вимогам FIPS захищеного зберігання даних.
  1. Новини
  2. Axis оновила платформу ACAP та системний чип ARTPEC