Оголошення результатів проведення конкурсного відбору суб’єкта аудиторської діяльності (2023 рік)

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕЛКО Україна» (надалі – «Товариство») на виконання Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» провело конкурсний відбір суб’єкта аудиторської діяльності, який надаватиме послуги аудиту річної фінансової звітності за 2023 рік та додаткового звіту для Аудиторського комітету Товариства.
Під час проведення конкурсного відбору були розглянуті усі надіслані пропозиції від аудиторських фірм. В результаті оцінки за всіма критеріями для вибору аудиторської компанії, суб’єктом аудиторської діяльності для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності Товариства за період з 01.01.2023 року по 31.12.2023 року (включно) обрано та призначено Товариство з обмеженою відповідальністю «РСМ УКРАЇНА», яке має право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес.

Товариство з обмеженою відповідальністю «РСМ УКРАЇНА» призначено суб’єктом аудиторської діяльності для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності Товариства за 2023 рік 26.12.2023 р. строком на один рік.

Дякуємо усім учасникам за Вашу участь та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!
  1. Новини
  2. Оголошення результатів проведення конкурсного відбору суб’єкта аудиторської діяльності (2023 рік)