ASUS Vivobook S 15 OLED – нестримна енергія, витончений стиль

Asus_Vivobook S 15_web
Завдяки тонкому й легкому корпусу, 15,6-дюймовий Vivobook S 15 OLED ідеально підходить для активного життя. Він відзначається оригінальним дизайном з рельєфною плашкою на металевій кришці та помаранчевою клавішею ESC – ноутбук створений, щоб виділятися! При цьому для вибору доступні чотири варіанти кольору: сріблястий (Cool Silver), синій (Solar Blue), білий (Cream White) і чорний (Midnight Black).
Vivobook S 15 OLED може похвалитися не лише стильним дизайном, а й надзвичайно високою продуктивністю. Процесор Intel Core 13-го покоління H-серії забезпечує неймовірну швидкодію для роботи та розваг. І не варто хвилюватися про ризики перегріву: завдяки системі охолодження ASUS IceCool і вдосконаленим тепловим трубкам, тепло від компонентів ноутбука ефективно розсіюється, забезпечуючи стабільну температуру під час виконання будь-якого завдання.

Насолоджуватися винятковою якістю зображення дозволяє чудовий OLED-дисплей ноутбука, сертифікований за стандартом VESA DisplayHDR True Black 600. Його насичені кольори, глибокі чорні відтінки та висока контрастність роблять кожен візуальний елемент живим і реалістичним. OLED-технологія дозволяє також отримати широкі кути огляду, що особливо зручно при спільному перегляді відео або презентацій. Крім того, завдяки низькому рівню випромінювання синього світла, такий дисплей дбає про комфорт зору користувачів навіть під час тривалого перебування за ноутбуком.

Акумулятор на цілий день – це те, що потрібно для учнів і студентів. Ємність 70 Вт·год забезпечує додаткові години роботи, а технологія швидкого заряджання дозволить відновити 60% заряду лише за 49 хвилин. Vivobook S 15 OLED має всі порти, необхідні для підключення периферійних пристроїв і дисплеїв: Thunderbolt 4 (USB-C) з можливістю заряджання, два порти USB Type-A, HDMI 1.4, комбінований аудіороз’єм для виведення звуку.

Ноутбук Vivobook S 15 OLED сертифікований відповідно до програми Intel Evo, що гарантує автономну роботу протягом дня, швидкі інтерфейси та високу продуктивність. Він також пройшов випробування відповідно до вимог військово-промислового стандарту США MIL-STD-810H, що підтверджує його міцність і надійність.
Розкрийте свої можливості на повну з Vivobook S 15 OLED, чудовим ноутбуком для навчання, роботи та розваг!
  1. Новини
  2. ASUS Vivobook S 15 OLED – нестримна енергія, витончений стиль