Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Представляємо перші Wi-Fi 6 Certified точки доступу Aruba Instant On AP22

aruba-wifi-6-2
Компанія Aruba оголосила про появу перших Wi-Fi 6 точок доступу – AP22 у своєму бездротовому портфоліо для малого та середнього бізнесу!
Aruba Instant On AP22 – це сертифіковані Wi-Fi 6 точки доступу для приміщень, що забезпечують більш високу швидкість передачі, більшу пропускну спроможність та зменшену затримку між точками доступу і пристроями для покращеного Wi-Fi-доступу. Завдяки AP22 ви можете оновити свою мережу Wi-Fi, щоб підвищити продуктивність на всіх пристроях, готуючи її до більшої кількості мобільних та IoT пристроїв у майбутньому.
ARUBA-instant_instant_on
  • Сертифікований Wi-Fi 6 (Wi-Fi 6), швидкість 802.11ax; 2X2: 2
  • Мультиюзерність, велика кількість вхідних/вихідних каналів (MU-MIMO), що дозволяють обслуговувати декілька клієнтів (Wi-Fi 5 і Wi-Fi 6) одночасно
  • Підтримка Wi-Fi Smart Mesh, Bluetooth, вбудований Wi-Fi роутер/шлюз
  • Простий у використанні веб-та мобільний додаток для налаштування та управління
  • Особливості Wi-Fi наступного покоління 802.11ax:
Orthogonal Frequency-Division Multiple Access (OFDMA) дозволяє точкам доступу одночасно працювати з декількому клієнтами з підтримкою Wi-Fi 6 на кожному каналі, незалежно від типу пристрою чи трафіку. Це покращує ефективність, підвищуючи загальну ємність і зменшуючи при цьому затримку.
  1. новини
  2. Представляємо перші Wi-Fi 6 Certified точки доступу Aruba Instant On AP22