Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN

Aruba_cloud_ua
Компанія Aruba by Hewlett Packard Enterprise в Україні анонсувала інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN.
Нове рішення дасть можливість користувачам рішень Aruba використовувати сервіс AWS Cloud WAN, що заснований на політиках, для створення розширених топологій глобальних мереж (WAN) з підтримкою сегментації, органічно включаючи в них інфраструктури Aruba SD-WAN. Тепер усіма можливостями сегментації в Edge-мережах як локальних, так і глобальних можна скористатися з головного офісу або філії через хмару AWS.

Оскільки компанії все частіше використовують хмару для розміщення своїх бізнес-застосунків, їм потрібне найбільш гнучке та сучасне рішення SD-WAN, що дозволяє отримати максимальну віддачу від інвестицій у хмару у вигляді підвищення контролю, надійності та продуктивності з одночасним зниженням витрат. Крім того, компанії зацікавлені у використанні хмарних інфраструктур, таких як глобальна мережа AWS, для побудови більш гнучких та безпечних корпоративних глобальних мереж.

Підкреслюється, що SD-WAN-рішення Aruba, як частина платформи Aruba ESP (Edge Services Platform), забезпечують компаніям зручний і гнучкий доступ до мережевих сервісів AWS, що дозволяє користувачам легко інтегрувати свої програмно-визначені мережі SD-WAN з широким спектром гібридних сервісів. Інтегроване рішення Aruba з AWS Cloud WAN забезпечує повну підтримку різних сценаріїв хмарної взаємодії, розширюючи можливість сегментації мереж LAN/WAN та ізоляцію трафіку Edge-мереж до та крізь глобальну мережу AWS.

Також відзначається, що переваги сегментації LAN/WAN з використанням AWS Cloud WAN включають покращену безпеку мережі від меж до хмари – легке підключення користувачів, пристроїв, застосунків та WAN-сервісів у безпечні наскрізні зони відповідно до визначених політик безпеки, законодавчих вимог та потреб бізнесу. Плюс до цього – формування узгодженої політики безпеки на підприємстві та можливість її автоматизованого впровадження. Тонка LAN-сегментація переводиться у вже налаштовані закриті сегменти мереж, на кшталт віртуальних (VRF), що тягнуться через AWS Cloud WAN; швидке розгортання віртуальної приватної хмари (VPC) та нових філій: Інтегроване рішення у поєднанні з новим образом віртуальної приватної хмари EdgeConnect VPC, що встановлюється однією кнопкою, забезпечує повністю автоматичне розгортання мережі. Застосування загальної мережевої політики AWS дозволяє уникнути різноманітних складнощів, пов'язаних з ручним покроковим налаштуванням SD-WAN (тунелі IPSec, сегментація, таблиці маршрутизації, віртуальні мережі), що зазвичай забирає багато часу і часто призводить до помилок.

Aruba Orchestrator тепер також забезпечує автоматичне розгортання образів EdgeConnect SD-WAN однією кнопкою безпосередньо у віртуальній приватній хмарі AWS. Нова функція повністю інтегрована з процесом автоматичної ініціалізації EdgeConnect, що ще більше спрощує розгортання та введення в експлуатацію рішень на основі глобальних хмарних мереж.

Інтегроване рішення Aruba SD-WAN з AWS Cloud WAN стане доступним у 2022 році.
  1. Новини
  2. Aruba оголосила про інтеграцію Aruba SD-WAN з хмарним сервісом AWS Cloud WAN