Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Aruba розширює портфель рішень Instant On для підтримки безперервності малого бізнесу

HPE-Aruba-Instant-On-1930_ua
Нові комутатори створюють єдину мережеву інфраструктуру, яка забезпечує простоту управління та автоматизації.
Нові комутатори Aruba Instant On 1930 легко інтегруються з існуючими точками доступу Aruba Instant On і можуть централізовано керуватися за допомогою мобільного додатку Instant On, незалежно від того, чи будуть вони розгорнуті для забезпечення безперервності ведення бізнесу або модернізації мережі.

Сьогодні вимогливість користувачів до надійності і безпеки мережі не залежить від розміру компанії – чи то велика міжнародна мережа або невеликий місцевий бізнес. Саме тому малий бізнес стикається з надмірним тиском, так як часто не має ресурсів, щоб утримувати ІТ-персонал в штаті для вирішення мережевих проблем. Ця проблема ще більше посилюється, коли виникають несподівані кризи - такі, як недавня глобальна пандемія. Вимоги соціального дистанціювання певним чином змінюють модель ділової взаємодії, переходячи від переважно особистої взаємодії до взаємодії тільки в режимі онлайн, що може привести до коливань навантаження на мережі. Місцевим магазинами, ресторанами і іншим бізнесам довелося кардинально змінити свою діяльність для виживання в сьогоднішніх умовах. За даними SMB Group, 71% підприємств малого і середнього бізнесу вже перевели свою діяльність в онлайн режим, а 16% планують це зробити.

Як і великі організації, малий бізнес переймається витратами на надійність, безпеку та вартість інфраструктури, але в той же час їм не вистачає персоналу, який би здійснював складне управління або налаштування мережі. Динамічні зміни способу підключення бізнесу до Інтернет та вимоги до ємності мережі роблять простоту експлуатації вирішальним фактором при виборі мережного рішення. Щоб вирішити ці проблеми, Aruba Instant On пропонує уніфіковане управління всіма мережевими послугами, єдину архітектуру як для комутаторів, так і для точок доступу та інноваційний мобільний додаток для безпроблемної настройки, моніторингу та управління всією мережою.
banner_aruba
- Гнучкі конфігурації з 8, 24 або 48 1G портами з PoE та високошвидкісним 10G підключенням
- Покращений PoE + на всіх портах для живлення різних пристроїв Internet of Things
- Вибір режимів управління для гнучкості:
o Хмарне управління через мобільний додаток або веб-браузер
o Локальний графічний веб-інтерфейс
- Обмежена довічна гарантія для максимального захисту інвестицій
Віддалений доступ до бізнес-послуг та інструментів є важливим для малого бізнесу, однак у них відсутні ресурси, які велике підприємство може використовувати для налаштування та підтримки віртуальних приватних мереж (VPN). Тож Аруба об'єдналася з NordVPN, надійним інтернет-провайдером рішень з безпеки, який має понад 12 мільйонів користувачів у всьому світі, щоб доставляти VPN послуги клієнтам Aruba Instant On. Додавання NordVPN до мережі Aruba Instant On не вимагає ІТ-досвіду; це лише декілька простих кроків, що дозволяє співробітникам віддалено отримувати доступ до конфіденційних бізнес-даних, коли вони не можуть працювати в офісі.

Серія комутаторів Aruba Instant On 1930 доступна для замовлення партнерам ELKO Ukraine починаючи з 1 червня 2020 року.
Aruba - це провідний виробник продуктів і рішень для мереж нового покоління, що дозволяють компаніям будь-якого масштабу і типу забезпечити роботу хмарних корпоративних додатків сучасному поколінню співробітників. Заснована в 2002 році в США, компанія Aruba успішно вийшла на IPO в 2007 році, а в 2015 році була придбана компанією Hewlett-Packard. За останні кілька років Aruba була названа лідером в звітах компанії Gartner «Провідна і безпровідна мережа доступу» (Wired and Wireless LAN Access Magic Quadrant) за інноваційний підхід в технологіях. Для отримання додаткової інформації про сімейство продуктів Instant On для малого бізнесу, будь ласка, відвідайте www.ArubaInstantOn.com
  1. новини
  2. Aruba розширює портфель рішень Instant On для підтримки безперервності малого бізнесу