Рекомендації HPE Aruba Networking щодо вбудованого програмного забезпечення на основі ШІ

Aruba_AI_powered
Пересічний користувач без технічних знань не оновлюватиме операційну систему на своєму MacBook. Він просто не буде цього робити бо не бачить у цьому потреби. Все, що йому потрібно, вже працює, а страх, що щось може піти не так, лякає його занадто сильно, щоб зробити такий крок. З іншої сторони, технічно підковані користувачі завжди виконують оновлення якомога швидше, адже вони доступні для встановлення не просто так: патчі безпеки, виправлення помилок і нові функції – все це дуже корисне!
Адміністратори мережі діляться на два табори. Деякі хочуть працювати з найновішим і найкращим кодом, тому телефонують до служби підтримки своїх постачальників за порадою. Вони готові ризикнути та вірять, що це чудовий спосіб отримати нові функції, скористатися перевагами покращення продуктивності та, можливо, заповнити деякі прогалини у відповідності.

Інші набагато обережніші. Якщо немає якоїсь жахливої помилки або не загрожує аудит, їм краще залишити все як є…

На жаль, користувачі з цього другого табору часто використовують застарілий код протягом двох років або більше. Кожен вчиться жити з тим, що має – можливо, нижчою продуктивністю, розривом бездротового з’єднання чи ще гіршими наслідками. При цьому можлива поява дір у безпеці. Це те, про що часто запитують наші клієнти з охорони здоров’я, уряду та фінансової індустрії – спосіб випередити перевірки та уникнути проблем із відповідністю.
Команда HPE Aruba Networking випускає нове мікропрограмне забезпечення з очевидних причин, таких як інноваційні функції, виправлення помилок і патчі безпеки, а також з деяких не дуже очевидних причин, наприклад, додаткова телеметрія для покращення мережевих моделей ШІ. Не дуже очевидна причина полягає в тому, щоб закласти основу для майбутньої цінності, що отримують клієнти, оскільки команда HPE Aruba Networking з аналізу даних шукає способи забезпечити кращий досвід адміністратора та користувачів.

Щоб створити ефективні моделі машинного навчання потрібні правильні дані. У кожному релізі мікропрограм HPE Aruba Networking розширюється телеметрію, яку збирають мережеві пристрої, щоб покращити базу даних AI. Отже, чим швидше користувач встановлює нове мікропрограмне забезпечення на точки доступу, тим швидше починають використовуватись дані для навчання та вдосконалення моделей.

Зрозуміло, що оновлення мікропрограм може бути нетривіальним. У деяких організаціях є суворі процедури, які включають вибір і перевірку нових версій, планування простою та створення плану на випадок непередбачених ситуацій. Ось коли досвід роботи команди HPE Aruba Networking з мережами ШІ допомагає зробити все простішим. Особливо з огляду на крайній термін аудиту.
Щоб вирішити певні труднощі з вибором коректного мікропрограмного забезпечення, команда з обробки даних, яка працює над HPE Aruba Networking Central, розробила модель машинного навчання, яка розглядає всі точки доступу, розгорнуті в усьому світі, і рекомендує найкращу версію мікропрограмного забезпечення для точок доступу встановлених у середовищі користувача. Модель «випадкового лісу» працює на основі зібраних за шість місяців даних, щоб рекомендувати найкращу та найбезпечнішу версію для ваших точок доступу.

Незабаром команда HPE Aruba Networking розширить цю функцію для використання у комутаторах та шлюзах.
  • Сумісність з певними моделями AP
  • Кількість помилок і серйозність помилок, прив’язаних до релізу
  • Вік різних версій, що працюють у полі – нової та старої
  • Кількість клієнтів, які використовують поточне та запропоноване мікропрограмне забезпечення
  • Скільки точок доступу використовує поточне та запропоноване мікропрограмне забезпечення
  • Кількість оновлень, а також повернень на попередні версії
  • Подібність переходів на оновлення
  • І, що не менш важливо, вразливі місця безпеки кожного випуску
Ви, напевно, запитуєте себе: «Де я можу побачити ці рекомендації?».

Просто перейдіть на інформаційну панель HPE Aruba Networking Central і виберіть Firmware у розділі Maintain на панелі навігації зліва. На вкладці «Точки доступу» відображаються всі точки доступу. У стовпці «Рекомендована версія» відображається прошивка на основі штучного інтелекту, яка найкраще підходить для вашого середовища. Існує також зручне посилання на примітки до випуску версії, якщо ви хочете отримати подробиці:
Aruba_Firware-recommender
Рекомендації наведено для кожної моделі точок доступу Aruba за поточними версіями (6.x, 8.x і 10.x). Більше не потрібно телефонувати у техпідтримку для отримання рекомендацій, писати у онлайн-форуми або телефонувати вашим знайомим користувачам HPE Aruba Networking.


Автор: Робін Джеллум
Оригінальний текст
  1. Новини
  2. Рекомендації HPE Aruba Networking щодо вбудованого програмного забезпечення на основі ШІ