Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підійде саме вам?

A_Slavskiy_Aruba_ELKO_UA
Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company менше року тому випустила Instant On – рішення для точок доступу all-in-one. Воно обіцяє спростити, оптимізувати і забезпечити безпеку як дротових, так і бездротових мереж для бізнесу. Проте, це звучить підозріло схоже на Aruba Instant, який також пропонує рішення «все в одному» для підприємств зі складними мережевими потребами. У цих схожих назвах дуже легко заплутатися, що багато хто і робить. У чому ж різниця і які пристрої підійдуть саме вашому бізнесу?
Основна відмінність між точками сімейств Instant і Instant On полягає в тому, для якого сегмента вони призначені. Aruba розробила лінійку продуктів Instant On для задоволення потреб малих підприємств, в першу чергу тих, які не використовують виділених ІТ-фахівців для управління своєю мережевою інфраструктурою. Рішення Instant, з іншого боку, орієнтоване на задоволення потреб більш великих замовників, і для управління цією системою зазвичай потрібні ІТ-менеджери зі знанням мережевих технологій.

Часто запитують, чи є Aruba Instant On просто урізаною версією корпоративного продукту компанії, який вже добре зарекомендував себе? На «залізному» рівні точки дуже схожі, основна різниця в обмеженнях недорогої версії. Так як Instant On призначений для малого бізнесу, він підтримує до 25 точок доступу і до 150 користувачів на сайт, а також забезпечує продуктивність і велику частину гнучкості, проте не на тому рівні, який Instant пропонує вже на рівні підприємства.
aruba_or_instant_on_ua_1
Функції Instant On особливо добре поєднуються з потребами малих підприємств, які переходять на цифрові платформи продажів/маркетингу і віддалену роботу та очікують подвоїти або потроїти ємність мережі, не турбуючись про оновлення або внесення змін у свою мережу.
  • управління мережею у будь-якому місці і в будь-який час за допомогою мобільного додатку або хмарного порталу, розробленого спеціально для технічно непідготовлених користувачів;
  • налаштування в один дотик для Mesh-мереж і точок доступу, при цьому прив’язка додаткових точок доступу дуже проста – треба лише увімкнути живлення і кілька разів клацнути мишкою;
  • жодних ліцензій, підписок або додаткових зборів будь-якого роду під час розширення бізнесом своєї мережі.
Ці функції роблять швидке зростання максимально безболісним для малого бізнесу, забезпечуючи просте мережеве управління і оптимізацію без шкоди для продуктивності. Для великих підприємств, у яких керованість великою кількістю обладнання має пріоритет над простотою і темпами зростання, Instant підходить краще, ніж Instant On. Крім того, у серії Instant вище ліміти для точок доступу і користувальницьких пристроїв, а також є широка підтримка обладнання від інших постачальників.
aruba_or_instant_on_ua_2
Серії продуктів Aruba Instant On і Aruba Instant пропонують вбудовану систему безпеки, призначену для захисту даних і додатків від атак нульового дня. Instant On постачається з вбудованими засобами брандмауера, веб-блокування і блокування користувачів, які активуються за замовчуванням для спрощення захисту мережі. Адміністратори також можуть оптимізувати свої мережі за допомогою інструментів, недоступних в більшості порівнянних рішень від інших постачальників – таких як можливість регулювати трафік Wi-Fi, пріоритизувати голос і відео або динамічно оптимізувати радіочастоти точок бездротового доступу.

Відповідно до нещодавнього дослідження від IBM, майже половина зламів відбуваються через людські помилки. Спрощення безпеки і загального користувацького досвіду для нетехнічних користувачів грає ключову роль в тому, як Instant On мінімізує кібер-ризики для малих підприємств.

Aruba Instant, з іншого боку, розраховані на складний ландшафт загроз, з якими стикаються великі підприємства. Тому там є детальне визначення для ролей користувачів, контекстно-керовані політики брандмауера (які можуть фільтрувати трафік відповідно до пристроїв, місць розташування, застосунків і т. д.) і інтеграція зі сторонніми службами, такими як виділені брандмауери Palo Alto Networks. Більшість з цих функцій вимагають більш просунутих технічних знань і спеціальної ІТ-підтримки, і це буде надмірно для SMB.
aruba_or_instant_on_ua_3
Instant On дає поєднання масштабування і простоти, що робить його ідеальним готовим рішенням для малих підприємств. Рішення особливо добре працює на невеликих сайтах, які, тим не менш, висувають високі вимоги до якості пропускної здатності і безпеки. Прикладами будуть роздрібна торгівля, ресторани, медичні центри, організації онлайн-навчання і навіть просто віддалені працівники, які потребують доступу до критично важливих для бізнесу застосунків – все більш поширений випадок використання у період пост-Covid.

Для підприємств, які вже мають складні багатовузлові мережі або очікують, що в найближчому майбутньому їм будуть потрібні суттєве переналаштування мережі і масштабування, Aruba Instant є більш життєздатним рішенням. Важливо розуміти, що якщо SMB-підприємство доросте до середнього або enterprise-рівня, Instant On, на жаль, не можна просто зміною прошивки/ліцензії «оновити» до Instant, і власникам бізнесу треба буде купувати нове обладнання.
aruba_or_instant_on_ua_4
З питань надання консультацій про рішення Aruba ви можете звертатися до компанії ELKO, офіційного дистриб'ютора продукції Aruba, a Hewlett Packard Enterprise Company в Україні. Більше інформації про лінійку продуктів Aruba Instant On дивіться за посиланням нижче.
  1. Новини
  2. Aruba Instant On або Aruba Instant: що з них підійде саме вам?