Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Інтелектуальні комутатори Aruba Instant On 1930

Aruba_IO_1930_ua_elko
Незалежно від виду бізнесу, надійна і безпечна мережа грає ключову роль в успіху компанії. Мережеве рішення Aruba Instant On дає можливість легко підключати і управляти мобільними пристроями в безпечної мережі, дозволяючи зосередитися на розвитку бізнесу, а не на вирішенні мережевих проблем. Серія Aruba Instant On 1930 – доступні за ціною гігабітні комутатори з інтелектуальним керуванням, які легко впровадити.
Пристрої серії Aruba Instant On 1930 є гігабітними комутаторами рівня L2+ з розширеною функціональністю і web-керуванням. Вони призначені для підтримки сучасних вимогливих до смуги пропускання застосунків, таких як голосовий та відеоконференцзв'язок, забезпечуючи високу якість зв'язку. Більш того, пристрої PoE класу 4 – такі як точки доступу, камери спостереження та IP-телефони – можуть бути підключені до мережі та одночасно заживлені по витій парі.
Aruba_IO_1930_1
У лінійці Aruba 1930 представлені моделі з різною кількістю портів: 8, 24 і 48, з підтримкою PoE і без неї. Є також моделі із збільшеним бюджетом PoE (370W). Повний список моделей серії виглядає так:
 • Aruba Instant On 1930 8G 2SFP Switch (JL680A)
 • Aruba Instant On 1930 8G PoE 2SFP 124W Switch (JL681A)
 • Aruba Instant On 1930 24G 4SFP + Switch (JL682A)
 • Aruba Instant On 1930 24G PoE 4SFP + 195W Switch (JL683A)
 • Aruba Instant On 1930 24G PoE 4SFP + 370W Switch (JL684A)
 • Aruba Instant On 1930 48G 4SFP + Switch (JL685A)
 • Aruba Instant On 1930 48G PoE 4SFP + 370W Switch (JL686A)
Молодші 8-портові моделі обладнані портами SFP для підключення оптичних трансиверів. У комутаторах з більшим числом портів роз'єми SFP+ 10-гігабітні. Їх можна використовувати для об'єднання світчів та підключення до локальної мережі.
Aruba_IO_1930_2
Найбільш примітна модель JL682A з 24 гігабітними портами RJ-45 і чотирма портами SFP+. Вона не оснащується вентилятором, відповідно є безшумної і ідеально підходить для розміщення безпосередньо в офісному приміщенні.

Управління комутаторами Aruba 1930 здійснюється через хмарний сервіс/мобільний додаток Instant On або локальний web-інтерфейс. У додатку реалізовані тільки базові функції: можна лише моніторити стан портів на комутаторі та управляти VLAN-ами.
Aruba_IO_1930_3
Aruba_IO_1930_4
Через web-інтерфейс, простий та інтуїтивний, можна налаштувати окремі порти, VLAN, PoE або QoS. Консольний порт у серії Instant On не передбачений, ця функція залишена для старших серій комутаторів Aruba.
Aruba_IO_1930_5
Оскільки дана лінійка комутаторів призначена для невеликих організацій без виділеного IT, де відсутня необхідність складного розмежування доступу до налаштувань мережевого обладнання на основі ролей, передбачено тільки два види доступу: повний і на читання.

Для безпеки є можливість зберігання двох образів прошивки – Dual Image Configuration. Якщо після оновлення прошивки користувач зіткнеться з проблемою, то він зможе відкотитися на попередню версію прошивки. Те ж саме можна зробити і з конфігураційних файлів – безпосередньо у комутаторі можна зберігати дві конфігурації та перемикатися між ними.
 • Клієнт RADIUS-протоколу для авторизації.
 • Port Access Control, контроль доступу до портів по стандарту IEEE 802.1X. Клієнт проходить аутентифікацію на сервері RADIUS, отримує доступ до порту комутатора, який виступає в ролі аутентифікатора, і поміщається в потрібний VLAN або може бути ізольованим у гостьовому VLAN.
 • Port Security – спосіб захисту мережі без необхідності установки RADIUS. При цьому лімітується кількість MAC-адрес, з яких порт може приймати трафік.
 • Protected Ports – дозволяє ізолювати трафік, що знаходиться в одному VLAN. Портам призначаються властивості Protected або Unprotected ( «захищений» і «незахищений»). Трафік із незахищеного порту може бути відправлений на будь-який інший, але захищений порт може відправляти трафік тільки на незахищені порти.
 • DHCP Snooping - відповідає за захист від атак з підміною DHCP-сервера в мережі. Перевірка виконується за допомогою таблиці розподілу портів на «надійні» і «ненадійні». До других портів підключені виключно клієнти і всі DHCP-відповіді у них фільтруються. Інші комутатори або DHCP-сервери підключені до надійних портів.
 • ARP Attack Protection захищає від атак ARP-spoofing, де відбувається підміна ARP-відповіді. Комутатор виконує перевірку пакетів, які прийшли на untrusted-порти, і перевіряє ARP-відповіді на відповідність власній ARP-таблиці.
 • Захист від DoS-атак – можливість захисту від SYN-flood атак, які роблять відправку великої кількості запитів на підключення.
Комутатори Aruba Instant On 1930 не вимагають покупки будь-яких додаткових ліцензій і підписок. Обмежена довічна гарантія на Aruba Instant On діє весь час випуску пристроїв і протягом 5 років після зняття з виробництва, гарантією забезпечуються всі компоненти комутатора, включаючи вентилятори і блок живлення. Також у вартість включена підтримка у режимі 24×7 на перші 90 днів експлуатації.

Пристрої серії 1930 можуть бути швидко налаштовані та введені в експлуатацію за допомогою мобільного застосунку Instant On або хмарного web-порталу. А вбудовані функції безпеки захищають мережу від несанкціонованого доступу, дозволяючи сегментувати трафік та визначати доступ до корпоративних ресурсів. Будь-які приховані підписки або ліцензії відсутні, все це включено у вартість обладнання.
Більше інформації про лінійку продуктів Aruba Instant On читайте за посиланням.
 1. Новини
 2. Інтелектуальні комутатори Aruba Instant On 1930