Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

Aruba Instant On 1830 - доступне рішення для малого бізнесу з обмеженим бюджетом на IT

Aruba1830_elko_ua
Пандемія змушує малі підприємства інвестувати в ІТ-інфраструктуру, щоб забезпечити можливість дистанційної роботи та підсилити онлайн-продажі. Зростання онлайн-активності користувачів, у свою чергу, посилило потребу в інвестиціях у хмарні сервіси та кібербезпеку, таким чином малі та середні підприємства все більше покладаються на ІТ, щоб конкурувати у постпандемічному світі.
Проте малий бізнес не має достатньо ресурсів, щоб виділяти їх на ІТ, як це роблять великі компанії. Тому малим підприємствам потрібні економічно ефективні рішення для управління своїми мережами, оскільки у них немає людей чи бюджету, щоб дозволити собі комплексні мережеві рішення.
З огляду на це, представляємо нову серію комутаторів Aruba Instant On 1830 — доступну і легку у розгортанні та керуванні, призначену для малих підприємств, які шукають економічно ефективну дротову інфраструктуру, щоб відповідати зростаючим вимогам до мережі.

Комутатори початкового рівня з розумним керуванням Aruba Instant On 1830 створюють надійну бізнес-мережу для малого та середнього бізнесу з обмеженим бюджетом і мають усі необхідні функції прямо з коробки:
 • Підтримка живлення через Ethernet (PoE).
 • Гнучкі режими управління
 • Інтегровані функції безпеки
 • Оптимальна ефективність використання енергії
 • Оптоволоконне підключення SFP
 • Пристрій з включеною підтримкою PoE (PD)
Серія комутаторів Aruba Instant On 1830 ідеально підходить для розгортання у домашніх офісах, роздрібних магазинах і невеликих професійних офісах.
 • Висока продуктивність: серія комутаторів Ethernet рівня 2 з інтелектуальним керуванням готова до розгортання в 8-, 24- та 48-портових моделях без/ з PoE
 • Просте встановлення: комутатори Instant On автоматично виявляються, коли у вас є Instant On Wi-Fi мережа
 • Безшумне розгортання: компактні і безвентиляторні 8 портові PoE/без PoE моделі і модель з 24 портами без PoE для акустично чутливих середовищ
 • Єдиний інтерфейс керування: налаштування та моніторинг на основі мобільного застосунку або веб-порталу, так само, як і для точок доступу Instant On
 • Спокій: обмежена довічна гарантія означає, що Aruba підтримує вас зараз і в майбутньому.
Серія комутаторів Aruba Instant On 1830 включає шість різних моделей, кожна з яких пропонує вдосконалення апаратного та програмного забезпечення у порівнянні з серією комутаторів HPE OfficeConnect 1820. По мірі розвитку вашої мережі, переходьте на Instant On 1830 на основі функцій, які вам потрібні і будьте впевнені, що обидві системи працюють разом, тож ви можете оновлювати свою мережу у власному темпі.

Детальніше з серією комутаторів Aruba Instant On 1830 ви можете ознайомитися за посиланням
 1. Новини
 2. Aruba Instant On 1830 - доступне рішення для малого бізнесу з обмеженим бюджетом на IT