Aruba – лідер у магічному квадранті Gartner для WAN Edge інфраструктури у 2021 році

Aruba_Gartner_ua
Компанію Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company визнано лідером у магічному квадранті Gartner для WAN Edge інфраструктури у 2021 році. Магічний квадрант Гартнера – це графічне зображення ситуації на певних ринках, що дозволяє оцінити можливості продуктів та виробників.
У своїх звітах аналітична агенція Gartner розглядає не тільки якість і можливості IT рішень, а й характеристики розробок у цілому, наприклад, досвід продажу та роботи з клієнтами, повну оцінку ринку, бізнес-модель, інновації, стратегії маркетингу, продаж, розвиток промисловості тощо. На основі оцінок за ключовими параметрами продавці розбиваються на 4 групи: лідери, претенденти на лідерство, дальні та ніші гравці. Gartner не просуває жодного постачальника, продукту чи послуги, що зазначаються у її дослідженнях.

В опублікованих на офіційному вебсайті аналітичної агенції Gartner зазначено, що Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company пропонує портфоліо продуктів LAN і WLAN, включаючи лінійку комутаторів Aruba CX, а також точки доступу серії 500 і 600. Лінійки продуктів HPE Aruba охоплюють більшість випадків використання мережі на ринках великих та середніх підприємств. Aruba ESP (Edge Services Platform) пропонує інтегровані можливості безпеки мережі та управління інфраструктурою через Aruba Central, яка доступна як локально, так і через хмару, і включає Aruba Central AIOPs та аналітичну технологію. Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company продовжує розвивати свої можливості автоматизації мережі та AIOps, а також інвестуватиме в розширення своєї корпоративної мережі як сервісу (NaaS).
  • Комплексна та об’єднуюча корпоративна архітектура: Aruba ESP забезпечує уніфіковану платформу автоматизації та безпеки, яка включає глибоку інтеграцію штучного інтелекту та машинного навчання.
  • Інтегровані функції безпеки: Aruba має потужні інтегровані функції безпеки мережі, які забезпечують контроль доступу на основі політик і можливості нульової довіри, на додаток до аналізу продуктивності мережі, програм і користувачів.
  • Бездротова аналітика: Aruba є лідером у своїй здатності розгортати мережеву інфраструктуру, яка збирає дані бездротової телеметрії, що використовуються для аналітики та вирішення проблем клієнтів.
  1. Новини
  2. Aruba – лідер у магічному квадранті Gartner для WAN Edge інфраструктури у 2021 році