ELKO Ukraine розширює асортимент систем та компонентів охолодження для ПК від Arctic

Arctic_ELKO
ELKO продовжує розвивати співпрацю з компанією Arctic – провідним виробником тихих систем охолодження для ПК і забезпечує наявність широкого вибору кулерів та вентиляторів для різних видів процесорів, високоякісної термопасти та термопрокладок.
Працюючи на задоволення зростаючого попиту, ELKO Ukraine пропонує повний асортимент систем рідинного охолодження Arctic, понад 60 моделей вентиляторів для корпусів, більше 30 моделей термоінтерфейсів, а також великий вибір серверних кулерів та охолоджувачів для мережевого обладнання. Загалом для замовлення доступні 130+ найменувань продукції компанії Arctic з різних товарних категорій.
Якість продукції компанії Arctic високо цінується та користується суттєвим попитом серед українських користувачів, тому забезпечення наших партнерів широким асортиментом такої затребуваної продукції сьогодні є одним з наших пріоритетних напрямків у даному продуктовому сегменті.
Валерій Костюченко Продакт-менеджер напряму ‘’Блоки живлення, корпуси та системи охолодження"
ARCTIC, провідний виробник малошумних кулерів і компонентів для ПК, започаткував і продовжує формувати тенденцію до тихих систем охолодження. Компанія, яку очолює засновник Магнус Хубер, має представництва в Німеччині, Гонконзі та США. Бренд завоював визнання користувачів ПК у понад 45 країнах своїми інноваційними та зручними продуктами високої якості, які продаються за справедливими цінами. Понад 20 років ARCTIC символізує комфортне використання комп’ютера, чудове обслуговування та персональну підтримку.
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine розширює асортимент систем та компонентів охолодження для ПК від Arctic