Liquid Freezer III – нова серія рідинних систем охолодження від ARCTIC

arctic_elko_web
Нова серія Arctic Liquid Freezer III відкриває сучасні можливості охолодження ПК. Потужність, низький рівень шуму, простота в установці та доступна ціна роблять Liquid Freezer III неперевершеним вибором. При цьому переваги продуктів цієї серії можна відчути за дуже конкурентною ціною. Давайте поговоримо про них більш детально.
Система охолодження Liquid Freezer III одразу готова до використання завдяки попередньо встановленим радіаторним вентиляторам у конфігурації push. Кабелі вентиляторів вбудовані в оболонку шлангів, так що до материнської плати потрібно підключити лише один кабель. З комплектом поставки включено термічне сплавне відновлення MX-6, що забезпечує вам все необхідне для швидкої та легкої установки.
2
Система охолодження Liquid Freezer III має багатокомпонентну сумісність з роз'ємами Intel та AMD. У майбутньому Intel планує випускати нові процесори Arrow Lake для роз'єму LGA1851. Користувачі ARCTIC можуть не хвилюватися, що для нових ЦП також знадобляться нові кулери. Виробник гарантує повну сумісність. Всі системи охолодження Liquid Freezer III можуть бути використані з новим роз'ємом LGA1851 від Intel без обмежень.
3
У незалежних тестах система охолодження Liquid Freezer III чітко виділяється на фоні конкурентів у всіх цінових категоріях, особливо завдяки своїй винятковій продуктивності. У тестах з нормалізацією шуму Liquid Freezer III виявляє свою справжню силу, перевершуючи багатьох конкурентів своєю тихою, але потужною роботою.
4
Конвертери напруги материнських плат часто працюють при максимальній температурі у поєднанні з процесорами, які вимагають великої кількості енергії. Щоб компенсувати відсутність повітряного потоку від баштового охолоджувача, Liquid Freezer III працює з оновленим вентилятором для VRM. 60-мм вентилятор, керований PWM, забезпечує майже безшумне охолодження області роз'єму, коли охолодження VRM недостатнє, в ситуаціях з поганим вентиляційним потоком або особливо при роботі в режимі розгону. Це дозволяє працювати при постійно високих навантаженнях та забезпечує довший термін служби конвертерів напруги.
5
Механізм незалежного завантаження Intel (ILM) деформує процесор, вдавлюючи його у роз'єм з двома контактними точками та створюючи навантаження понад 40 кг. Це призводить до тиску на печатну плату, кристалічний чип та шар пая між чипом та інтегрованим тепловим розсіювачем (IHS). При великому тепловому навантаженні це може викликати проблеми на тривалий термін. Нова патентована рамка для кріплення від ARCTIC не деформує процесор, масивно зменшує механічне навантаження на процесор, легко та швидко встановлюється і дозволяє закріпити охолоджувач на задній панелі процесора. В результаті механічний стрес на материнську плату та процесор мінімізується, продуктивність охолодження залишається стійкою, а встановлення просте та швидке.
6
Liquid Freezer III оснащений спеціально розробленою водяною помпою з PWM-керуванням, додатково оптимізованою з точки зору якості роботи та шуму. Завдяки вдосконаленій охолоджувальній платі з розширеною поверхнею ребер та оптимізованим водяним трубам, Liquid Freezer III підвищує продуктивність, при цьому забезпечує тиху роботу.
7
Два кабелі підключення – два варіанти керування:
Індивідуальне регулювання: за допомогою роздільного кабелю з трьома окремими з'єднаннями можна незалежно керувати насосом, вентилятором VRM та вентилятором радіатора. Це дозволяє, наприклад, незалежно регулювати швидкість вентилятора VRM від CPU і налаштовувати її аналогічно температурі конвертерів напруги через PWM.

Все в одному: як і в Liquid Freezer II, є можливість керувати всією системою через одне з'єднання, за допомогою якого виводиться швидкість вентиляторів радіатора. Отже, насос, VRM та вентилятори радіатора можна легко контролювати одним налаштуванням PWM.
8
Протягом кількох поколінь AMD використовує багатокристальний дизайн для своїх десктопних процесорів Ryzen. На відміну від процесорів Intel, точка доступу на цих процесорах не розташована в центрі під IHS (інтегрований розподільник тепла), а трішки зміщена. Тому монтажне рішення AMD має зміщення на 5 мм з метою досягнення оптимального розподілу тепла.
9
Площу охолоджувальної поверхні радіатора товщиною 38 мм було збільшено на 23%, за допомогою розширення структури ребер. Це не лише дозволяє покращити розподіл тепла, але і забезпечує більший об'єм рідини. Внаслідок цього теплоутворення в системі водяного охолодження сповільнюється, і забезпечує ефективне управління потужністю та температурними піками протягом тривалішого періоду.
10
ARCTIC використовує добре зарекомендовані вентилятори серії P MAX, які вже отримали кілька нагород за свою виняткову продуктивність. Серія P MAX особливо підходить для використання на теплообмінниках і радіаторах з великою частотою ребер. Завдяки високому статичному тиску вони досягають значно кращих результатів порівняно з вентиляторами, розробленими для високої циркуляції повітря.

Обмежена сумісність з деякими материнськими платами
Деякі материнські плати несумісні з Liquid Freezer III через великі кулери SSD в роз'ємі M.2_1. ARCTIC надає відповідний кулер для M.2 безкоштовно для материнських плат з якими спостерігається ця проблема.
11
Liquid Freezer III пропонує виняткову ефективність охолодження у чотирьох різних розмірах та трьох варіантах. Версія Black повністю чорна, тоді як версія A-RGB доступна у чорному та білому кольорах і має цифрове адресне підсвічування блока управління насоса та вентиляторів радіатора. Вибір розмірів радіатора 240, 360, 280 та 420, Liquid Freezer III дає ідеальне поєднання продуктивності, технології та дизайну для кожного користувача!
12
З приводу закупівлі продуктів ARCTIC звертайтесь до менеджерів офіційнго дистриб'ютора ELKO Ukraine.
  1. Новини
  2. Liquid Freezer III – нова серія рідинних систем охолодження від ARCTIC