Системи рідинного охолодження Alphacool Eisbaer AIO

AlphacoolEisbaerAIO_ELKO_1
Alphacool Eisbaer — це інноваційні «водянки» класу «все-в-одному» з можливістю швидкої кастомізації. Завдяки вражаючій охолоджуючій поверхні, Eisbaer AIO пропонують неперевершену продуктивність роботи. Вони спеціально адаптовані під розмір і розташування найбільш гарячих процесорних ядер. Тонкі охолоджуючі ребра радіатора забезпечують оптимальний теплообмін. Використання чистої міді для радіатора і компонентів водяної помпи доповнено якістю збірки та ефективністю.
  • повністю мідний радіатор;
  • розширення за допомогою легкорозбірних кріплень;
  • порт для дозаправки рідиною;
  • промислові шланги корпоративного рівня з термопласту;
  • додаткові заправлені на заводі радіатори для розширення;
  • сумісність з водянками для відеокарт Eiswolf 2;
  • підтримка всіх актуальних процесорних сокетів.
Вже більше десяти років Alphacool домінує на ринку з широким асортиментом радіаторів. Компанія єдина у світі використовує повністю мідні радіатори COPPERcore. Вона налагодила виробництво всіх компонентів водяної помпи і охолоджуючих ребер з чистої міді. Як результат, серія NexXxoS демонструє найвищий показник теплопровідності серед усіх радіаторів на ринку. Завдяки незрівнянній продуктивності, радіатори Alphacool можуть легко розсіювати навіть екстремально великі об'єми тепла.
AlphacoolEisbaerAIO_ELKO_2
Вбудовані легкозбірні кріплення роблять простим розширення системи додатковими радіаторами або додавання кулера Eiswolf 2 для відеокарти.
У спроєктовану для максимальної простоти використання Eisbaer AIO можна легко долити рідину для технічного обслуговування або розширення системи. Таку можливість дає порт для заправки. Завдяки зручному розташуванню порту безпосередньо на кришці помпи, залити холодоагент можна без значних зусиль. Якщо ви хочете проапгрейдити систему чи виконати планове обслуговування, з Alphacool Eisbaer це зробити просто. Насолоджуйтесь свободою кастомізації, розширення і оптимізації системи охолодження за вашим бажанням, щоб отримати максимальну швидкодію комп'ютерних компонентів.
Ідеальне поєднання видатної продуктивності і першокласної якості збірки. Завдяки розширюваній архітектурі і легкому доступу до заправного порту, AIO зручно обслуговувати і кастомізувати згідно потреб користувача. Вентилятори забезпечують відмінне охолодження, що підтверджує зовнішнє тестування. З Alphacool Eisbaer ви досягнете нового рівня ефективності і естетичності вашої системи.
AlphacoolEisbaerAIO_ELKO_3
У залежності від покоління, процесори AMD та Intel мають різну архітектуру і, відповідно, різне розташування найбільш гарячої точки. Але Eisbaer AIO покриває всю площу і гарантує оптимальне охолодження всіх моделей процесорів.
На фото нижче представлений модельний ряд серії Alphacool Eisbaer AIO.
AlphacoolEisbaerAIO_ELKO_4
Аксесуари
Заповнені холодоагентом ще на заводі радіатори дозволяють у простий спосіб розширити теплоємність системи Alphacool. Просто встановіть другий радіатор і підключіть за допомогою легкозбірних кріплень до помпи Eisbaer AIO. Тепер ви можете насолоджуватися можливістю розсіювати більше тепла. Як то кажуть, простіше нікуди.
Охолодження для відеокарти: ви можете додати Eiswolf GPU AIO до вже існуючої системи Eisbaer AIO. Оснащена рідинним кулером GPX Eisblock Aurora, помпою і 360-міліметровим мідним радіатором з вентиляторами Rise Aurora, ваша відеокарта видасть пікову швидкодію.
AlphacoolEisbaerAIO_ELKO_5
З приводу замовлення продукції Alphacool звертайтесь до менеджерів офіційного дистриб'ютора ELKO Ukraine.
  1. Новини
  2. Системи рідинного охолодження Alphacool Eisbaer AIO