ELKO Ukraine – дистриб’ютор ноутбуків та моніторів Acer

Acer_ELKO_1
Дистриб'ютор ІТ-продукції, споживчої електроніки та комплексних рішень ELKO Ukraine уклав угоду про постачання на ринок України ноутбуків та моніторів Acer.
Компанія Acer – один із провідних світових брендів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, продукція якого традиційно користується високою довірою та попитом українського споживача.

Підписання угоди дозволить ELKO Ukraine забезпечити своїх партнерів – рітейлерів, інтернет-магазини, реселерів та системних інтеграторів – регулярним постачанням широкого асортименту продуктів Acer, затребуваних у корпоративному та споживчому сегментах.
Співпраця з ELKO – це стратегічний крок для Acer в Україні. Її репутація, розуміння ринку та наш спільний успішний досвід в Європі дозволять запропонувати кращі умови, ширший спектр продуктів та європейський рівень сервісу. Ми прагнемо полегшити життя клієнтам та вивести на ринок безліч інноваційних продуктів Acer
Дмитро Єлізаров Голова представництва Acer в Україні та Східній Європі
Підписання угоди з Acer – це дійсно важлива подія для ELKO Ukraine. Впевнена, це посилить наші позиції постачальника споживчих продуктів та бізнес-рішень у відповідних сегментах ринку. Ми цінуємо довіру компанії Acer та з ще більшим натхненням продовжуємо забезпечувати український ринок високоякісними пристроями, на які отримували численні запити від партнерів
Катерина Скатерна Керівник напряму «Ноутбуки та споживча електроніка» ELKO Ukraine
Широкий вибір ноутбуків Acer дозволяє знайти ідеальну модель для потреб кожного користувача: від тонких і легких ультрабуків, до потужних ігрових моделей:
  • Acer Aspire: лінійка ноутбуків для повсякденного використання, що пропонує оптимальне співвідношення ціни та якості.
  • Acer Swift: тонкі та легкі ноутбуки для користувачів, що цінують мобільність.
  • Acer Nitro: ігрові ноутбуки для геймерів будь-якого рівня.
  • Acer Predator: лінійка потужних ігрових ноутбуків для ентузіастів.
Асортимент моніторів Acer приваблює своїм різноманіттям – споживачам доступний широкий вибір LCD-моніторів з різними характеристиками, включаючи 4K та HDR. Компанія пропонує монітори, що відповідають практично всім сучасним потребам, будь то робота, розваги чи творчість.
Для корпоративного сегменту компанія Acer пропонує спеціальну серію ноутбуків TravelMate, які створені для гнучкого пристосування до нових гібридних стилів роботи й навчання та вирізняються легкістю і довговічністю. Бізнес-монітори Acer з дисплеями для робочих обчислень дозволяють підвищити продуктивність роботи завдяки веб-камерам і роз’ємам Type-C, а підставка ErgoStand дизайн ZeroFrame та можливість послідовного з’єднання надають гнучкості та ефективності робочим процесам.

Монітори Acer вже доступні для замовлення партнерам ELKO Ukraine, а надходження ноутбуків очікується згодом.
Acer_ELKO_5
acer_600_600
Про компанію Acer
Компанію Acer засновано 1976 року. Відтоді вона стала одним зі світових лідерів у галузі інформаційно-комунікаційних технологій із представництвами в понад 160 країнах. Прагнучи створити екосистеми та відкрити нові можливості для споживачів і фірм, які займаються виробництвом комп’ютерної техніки, компанія Acer ураховує найновіші тенденції галузі та мінливий стиль життя й відтак розробляє комплексні рішення, що вдало поєднують апаратне та програмне забезпечення, а також послуги. Понад 7700 штатних співробітників Acer здійснюють дослідження, розробку, просування, продаж та технічну підтримку продуктів і рішень задля втілення корисних технологій у життя.
ELKO Group – один із найбільших дистриб'юторів ІТ-продукції, споживчої електроніки та комплексних рішень. ELKO Group представляє 350 ІТ-виробників та пропонує широкий спектр продуктів, рішень та сервісів понад 10 000 партнерів у 13 країнах Європи та Центральної Азії. Головний офіс ELKO Group розташований у Ризі, Латвія. В Україні офіс ELKO працює з 1998 року.
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine – дистриб’ютор ноутбуків та моніторів Acer