Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

25 років партнерства — історія компаній ELKO і Seagate

Seagate-ELKO-25 years in partnership
Seagate є одним з провідних світових виробників пристроїв зберігання даних і цьогоріч святкує своє 40-ліття. Це також одна з перших компаній, з якою ELKO Group почала співпрацювати в 1994 році, ставши першою компанією, яка почала продаж жорстких дисків Seagate у Балтійському регіоні.
Ілгоніс Інспетерс, керівник напрямку (Компоненти) ELKO Group, співпрацює з Seagate з 1995 року: «За останні 25 років у ELKO і Seagate з’явилося багато спільного: обидві компанії двічі оновлювали свої логотипи і п’ять разів змінювали керівників, а також росли, разом розвивали продуктовий портфель і розширювали свою присутність в регіонах.

Коли ELKO почала співпрацю з Seagate, ринок налічував понад 100 різних виробників жорстких дисків, але ELKO обрала Seagate. На сьогодні компанія Seagate є одним з трьох гравців на ринку. Крім того, зараз Seagate є одним з найбільших виробників у портфелі ELKO, обіймаючи частку близько 15 %.

Президент ELKO Group Егонс Медніс згадує перші кроки на шляху до партнерства: «Наша співпраця стала можливою, коли великі західні компанії почали проявляти інтерес до Балтійського регіону. В той час ELKO виділялася своєю активністю і почала розширювати свій бізнес за межі Латвії. Ми досить сміливо вирішили співпрацювати з Seagate, в результаті чого ця компанія стала одним з наших ключових партнерів. Канали збуту Seagate розширювалися разом із міжнародною експансією ELKO. Зараз нам складно це уявити, але 25 років тому найбільший з наявних на ринку жорстких дисків був об’ємом 9 ГБ і розміром 5,25 дюйма (~13 см). Для порівняння, сьогодні ви можете легко загубити накопичувач на 4 ТБ в кишені, а максимальна місткість вже досягла 16 ТБ! Ми з гордістю заявляємо, що Seagate є одним з ключових партнерів ELKO з моменту нашого заснування, і ми пишаємося довірою цієї компанії до нас».

Олександр Малінін, старший менеджер з продажу компанії Seagate в країнах СНД: «ELKO Group є стратегічним і довгостроковим партнером компанії Seagate. Ми високо цінуємо всі зусилля, вкладені компанією ELKO в розвиток бізнесу пов’язаного з пристроями для зберігання даних на ринках її присутності, як і тісну співпрацю на різних рівнях й активну залученість команди ELKO. За останні 25 років більшу частину нашого успіху становило схоже бачення динаміки ринку і тенденцій зростання. Ми пишаємося нашою пристрастю до відкриття нових можливостей і синергією нашої співпраці. Разом ми пройшли багато важливих етапів і прагнемо досягнути ще більших успіхів у найближчі роки. Бажаємо команді ELKO всього найкращого!»

Ілгоніс Інспетерс і старший менеджер по продукції ELKO Group Ірина Павлова, що працюють в Seagate з 2014 року, відзначають: «Seagate можна назвати компанією процесів - її бізнес-процеси добре організовані й легкі у вивченні. З таким партнером легко співпрацювати, на нього завжди можна покластися, що дуже важливо у сфері продажів. Завдяки плідній співпраці наших компаній ми з гордістю відзначаємо річницю довірчих відносин та довгострокового партнерства».
Seagate створює інфосферу, допомагаючи максимально розкрити потенціал людства, впроваджуючи інноваційні, високоточні рішення світового класу для управління даними фокусуючись на довгостроковому партнерстві. Детальніше на веб-сайті www.seagate.com.
  1. новини
  2. 25 років партнерства — історія компаній ELKO і Seagate